Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
(093) 005-72-13
(098) 278-42-07
Пн.- Пт.: 09.00-17.00, Сб.Нд - вих.

Сонячні електростанції

Продаж і монтаж сонячних електростанцій в Вінниці і області

Наша компанія пропонує Вам придбати сонячні електростанції, які суттєво допоможуть вирішити питання перебоїв або відсутності електроживлення. У нашому асортименті представлені найрізноманітніші моделі по потужності і конструкції, що дозволяє підібрати сонячні електростанції для комерційного об'єкта. котеджу або будинку.

    Енергетична ефективність та фінансові плюси

Основною перевагою електростанції на основі сонячної енергії є істотне зменшення ціни енергетичного споживання. Дані пристосування працюють від сонячної активності, яка трансформується в електричний струм. Автономна електростанція на сонячних променях для будинку - це вигідна і високоефективна альтернатива бензиновим і дизельним генераторам і іншим пристосуванням, що застосовуються для автономного процесу електрифікації.

Собівартість генерування дизельної електростанції на сьогодні становить 30грн за кожен кіловат годину генерації.

Собівартість генерації сонячної електростанції становить 0,8-2грн.

Сама дешевша і вигідніша це мережева електростанція з можливістю генерації надлишків в мережу по ЗЕЛЕНОМУ ТАРИФУ. Собівартість генерації такої станції становить від 0,8 грн/кВт, а оплата надлишків оплачується по ціні 4,2 гр\квт. Отже за кожну згенеровану кВт годину  влітку Ви зможете придбати 2,5 квт взимку з мережі або просто використати ці гроші на власні потреби та покращити якість життя.

Кожен кіловат встановленої потужності згенерує з рік в середньому 1200 квт годин екологічної енергії яку ви не споживатиме від брудної генерації.

Вартує кіловат встановленої потужності в середньому 800уе.

Гібридні сонячні станції ще мають можливість забезпечувати будинок електроенергією під час аварійних ситуацій. Це відбувається автоматично і Ви навіть не помітите знеструмлення мережі користуючись при цьому значно дешевшою енергією ніж паливні генератори.

ВЖЕ ВИКОНАННІ НАМИ ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДИНКІВ ДЕ ВЛАСНИКИ ВЗАГАЛІ НЕ ПЛАТЯТЬ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ І ЗА ОПАЛЕННЯ З ДОДАТКОВИМ ПАСИВНИМ ДОХОДОМ ВІД ГЕНЕРАЦІЇ.

У нашому столітті розвиток  сонячної енергетики пріоритетним питанням для багатьох країн світу. Наша країна тому не виключення. Встановивши сонячні батареї Ви отримуєте "зелену" енергію, яка не призведе до погіршення екології і допоможе зберегти як природні і фінансові ресурси.

© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.