Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
(093) 005-72-13
(098) 278-42-07
Пн.- Пт.: 09.00-17.00, Сб.Нд - вих.

Теплоізоляція пінобетоном

Пінобетонні конструкції у Вінниці


    Пінобетонні конструкції є сучасними, високоффектівнимі, екологічно чистими і економічними в процесі будівництва і експлуатації матеріалами. Їх велика популярність обумовлена ​​багатьма перевагами в порівнянні з іншими матеріалами. Пінобетон по своїй щільності схожий на деревину, він є негорючим і хімічно нейтральним матеріалом. Якщо порівнювати його з класичними будматеріалами (цегла, бетон камінь) піноблок перевищує їх по тепловим і звукоізоляційним якостям. Даний будівельний матеріал має великі розміри і дозволяє значно заощадити час і витрати праці на побудову стін і перегородок.

Останнім часом на майданчиках багатьох будівельних маркетів і баз все більше продаються пінобетонні конструкції від виробників, які працюють неякісно і недобросовісно. Найчастіше, вони мають у своєму розпорядженні кустарним виробництвом і не в змозі проконтролювати якість продукції, що випускається. І відповідно, забудовник навіть не припускає, який пенобетонний блок він купує.

Наша компанія вже 10 років займається виробництвом монолітного пінобетону і його застосуванням у будівництві.

Виконуємо такі роботи:

- Теплоізоляція, утеплення підлоги і горища в приватних будинках.
- Утеплення міжповерхових перекриттів в будинках.
- Проведення енергоаудиту та енергомодернізації будинку

При комплексному підході (енергоаудит, установка теплових насосів і сонячних електростанції) цілком реально скоротити витрати на закупівлю енергоресурсів до 70%.
Швидко, якісно, ​​сучасно технологічно.

© 2022 СуперДовідка. Всі права під захистом.